KONST / Litografier / Färglitografi 14632090
nr 1463 2090
Sirje Papp
(f. 1962), Sverige
Signerad, numrerad 11/90. Färglitografi, bildmått: 38x60, yttermått inklusive ram: 57x76 cm
Sirje Papp, svensk konstnär född 1962.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:23:38
1.000 kr
1.200 kr
25 apr